Yönetim Kurulu

MEHMET YERLİ

Yönetim Kurulu Başkanı


1971 Mersin doğumlu. Orta ve lise öğrenimini Tevfik Sırrı Gür Anadolu Lisesi’nde, lisansını İ.Ü Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği’nde (1993) tamamladı. 2008 yılından bu yana ORFAMDER yönetim kurulu üyesi olarak görev almıştır. Aynı zamanda İnsan ve Medeniyet Hareketi Derneği yönetim kurulu üyeliği görevini icra etmektedir. Özel sektör iş deneyimlerden sonra, 1998 yılında kurduğu PİNOKYO YAPI HİZM.LTD.STİ. ile ahşap üretim sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

PROF. DR. TÜRKER DÜNDAR

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı


1973 yılında Sungurlu’da doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi, Orman Endüstri Mühendisliği Bölümünde 1993 yılında tamamladı. 1994 yılında Orman Endüstri Mühendisliği Bölümünde Araştırma Görevlisi olarak akademik kariyerine başladı. Doktorasını 2005 yılında tamamladıktan sonra 2008 yılında Doçent ünvanı aldı. Çeşitli sürelerle Amerika Birleşik Devletlerinde akademik çalışmalarda bulundu. 2014 yılında Profesör ünvanı alan Türker Dündar halen İ.Ü.C. Orman Fakültesi, Orman Endüstri Mühendisliği Bölümünde öğretim üyesi olup aynı zamanda 2017 yılından beridir Bölüm Başkanlığı görevini yürütmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

MUSTAFA ATALAY

Genel Sekreter


1983 Ağrı Doğumlu, lisans eğitimini İ.Ü. Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamladı (2006). İnşaat ve Enerji sektöründe faaliyet göstermekte, evli ve bir çocuk babası.

HÜSEYİN GÖKDENİZ

Dernek Müdürü


1989 yılında Hatay Kırıkhan’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kırıkhan’da tamamladı. 2011 yılında İÜ Orman Fakültesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yaklaşık 5 yıllık özel sektör deneyiminden sonra 2018 yılında Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü Kilis İl Şube Müdürlüğü’nde göreve başladı. 2017 yılından bu yana ORFAMDER Dernek Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

İBRAHİM TUNCER

Mali İşler Sorumlusu


1968 yılında Samsun Ladik’te doğdu.1986 yılında Samsun İmam Hatip Lisesi’ni bitirdi. İ.Ü Orman Fakültesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun oldu(1991). 1993 yılından itibaren PVC Pimapen ve Alüminyum sektöründe iş hayatına devam etmektedir. Çeşitli STK’lar da gönüllü ve yönetim kurullarında görevleri bulunmaktadır. Evli ve 5 çocuk babasıdır.

AHMEDİ MAHMUD ERKAN

Üye


Aslen Çankırı Çerkeş ilçesi nüfusuna kayıtlı. 1972 Karabük doğumludur. İlk, orta ve lise tahsilini Çerkeş ve Ilgaz da tamamladı. 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1997 yılından bu yana mobilya dekorasyon sektöründe faaliyet göstermektedir. İnsan ve Medeniyet Hareketi Günışığı Derneği Yönetim Kurulu Üyesi. Evli ve 4 çocuk babası.

PROF. DR. YILMAZ ÇATAL

Orman Fakülteliler Kariyer Merkezi [OKAMER]


1978 Antalya/Kumluca doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Kumluca’da tamamladıktan sonra, 1999 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ), Orman Fakültesi, Orman Mühendisliği Bölümü'nden mezun olmuştur. Özel Orman Amenajman şirketinde çalıştıktan sonra, 2000 yılında SDÜ Orman Fakültesi, Orman Amenajmanı Anabilim Dalı’na Araştırma Görevlisi, 2010 yılında Yardımcı Doçent, 2012 yılında Doçent ve 2018 yılında Profesör olmuştur. Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü, Orman Mühendisleri Odası Batı Akdeniz Şubesi II. Başkanlığı, Genel Merkez Denetleme Kurulu üyeliği görevlerini yürütmüştür. Halen TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi ve ISUBÜ Orman Fakültesi Dekanı olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki oğlan babası olup, İngilizce bilmektedir.

MEHMET IRIZ

Öğrenci İlişkileri


1985 İstanbul doğumlu. Liseyi Kartal Endüstri Meslek Lisesi, mobilya ve dekorasyon bölümünde okudu. Karadeniz Teknik Üniversitesi, Mobilya ve Dekorasyon bölümünde ön lisans eğitimini gerçekleştirdi (2004). Lisansını, İ.Ü. Orman Fakültesi'nde Orman Endüstri Mühendisliği (2008) ve İ.Ü. Sosyoloji bölümünde(2018) tamamladı. 10 yıl insanı yardım teşkilatlarında gönüllü yönetimi ve halkla ilişkiler de görevler aldı. İBB iştiraki olan İSTON AŞ' de ve kent mobilyaları müdürlüğünde üretim mühendisi olarak göreve başlamıştır. 6 yıldır İş güvenliği uzmanı olarak aynı kurumda hizmet vermektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

CİHAT KAYA

Kurumsal İlişkiler


1982 Uşak doğumlu, aslen Elazığlıdır. Orta ve Lise öğrenimini Uşak İHL’de tamamladı. 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Ormancılık, ağaçlandırma ve orman endüstri alanında özel sektörde çalıştı. 2008 yılından itibaren İBB Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı’nda çalışıyor. Evli ve 1 çocuk babası. İyi derecede İngilizce biliyor.

MAHMUT SANCAR

Organizasyon


1992 Yılında Erzurum’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul Fatih’te tamamlayıp 2010 yılında Gaziosmanpaşa Şefkat Fen Lisesi’nden burslu olarak mezun oldu. Aynı sene İstanbul Orman Fakültesi Orman Mühendisliği’ne girdi. Fakülte sürecinde İnsan ve Medeniyet Hareketi, İHH ve ORFAMDER de gönüllü olarak görevler icra etti. 2016’da İstmantar, 2018’de DSS Ses ve Görüntü Sistemleri’nin kurucu ortağı oldu. Halen bu iki firma ile ticaret hayatına devam etmektedir. Evli ve İyi derecede İngilizce bilmektedir.
  Üye Ol