Yönetim Kurulu

MEHMET YERLİ

Yönetim Kurulu Başkanı


1971 Mersin doğumlu. Orta ve lise öğrenimini Tevfik Sırrı Gür Anadolu Lisesi’nde, lisansını İ.Ü Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği’nde (1993) tamamladı. 2008 yılından bu yana ORFAMDER yönetim kurulu üyesi olarak görev almıştır. Aynı zamanda İnsan ve Medeniyet Hareketi Derneği yönetim kurulu üyeliği görevini icra etmektedir. Özel sektör iş deneyimlerden sonra, 1998 yılında kurduğu PİNOKYO YAPI HİZM.LTD.STİ. ile ahşap üretim sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

PROF. DR. TÜRKER DÜNDAR

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı


1973 yılında Sungurlu’da doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi, Orman Endüstri Mühendisliği Bölümünde 1993 yılında tamamladı. 1994 yılında Orman Endüstri Mühendisliği Bölümünde Araştırma Görevlisi olarak akademik kariyerine başladı. Doktorasını 2005 yılında tamamladıktan sonra 2008 yılında Doçent ünvanı aldı. Çeşitli sürelerle Amerika Birleşik Devletlerinde akademik çalışmalarda bulundu. 2014 yılında Profesör ünvanı alan Türker Dündar halen İ.Ü.C. Orman Fakültesi, Orman Endüstri Mühendisliği Bölümünde öğretim üyesi olup aynı zamanda 2017 yılından beridir Bölüm Başkanlığı görevini yürütmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

MUSTAFA ATALAY

Genel Sekreter


1983 Ağrı Doğumlu, lisans eğitimini İ.Ü. Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamladı (2006). İnşaat ve Enerji sektöründe faaliyet göstermekte, evli ve bir çocuk babası.

Prof. Dr. Yılmaz ÇATAL

Proje Üretim


1978 Antalya/Kumluca doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Kumluca’da tamamladıktan sonra, 1999 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ), Orman Fakültesi, Orman Mühendisliği Bölümü'nden mezun olmuştur. Özel Orman Amenajman şirketinde çalıştıktan sonra, 2000 yılında SDÜ Orman Fakültesi, Orman Amenajmanı Anabilim Dalı’na Araştırma Görevlisi, 2010 yılında Yardımcı Doçent, 2012 yılında Doçent ve 2018 yılında Profesör olmuştur. Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü, Orman Mühendisleri Odası Batı Akdeniz Şubesi II. Başkanlığı, Genel Merkez Denetleme Kurulu üyeliği görevlerini yürütmüştür. Halen TMMOB Yönetim Kurulu Üyesi ve ISUBÜ Orman Fakültesi Dekanı olarak görev yapmıştır. Evli ve iki çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

İBRAHİM TUNCER

Mali İşler Sorumlusu


1968 yılında Samsun Ladik’te doğdu.1986 yılında Samsun İmam Hatip Lisesi’ni bitirdi. İ.Ü Orman Fakültesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun oldu(1991). 1993 yılından itibaren PVC Pimapen ve Alüminyum sektöründe iş hayatına devam etmektedir. Çeşitli STK’lar da gönüllü ve yönetim kurullarında görevleri bulunmaktadır. Evli ve 5 çocuk babasıdır.

Musa KAYA

Üye


1971 yılında Kırşehir'de doğdu. 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesini bitirdi. Yüksek lisansını çevre mühendisliği, çevre teknolojileri alanında yaptı. 2010 yılında da Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünü tamamladı. Kırklareli Demirköy, Uşak Ulubey ve Zonguldak'ta işletme şefliğinden şube müdürlüğüne kadar farklı görevlerde on yedi yıl çalıştıktan sonra, 2011 yılında Dış Kaynaklı Projeler Şube Müdürü olarak göreve başladı. 2013-2015 yılları arasında Orköy Daire Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. 2015-2017 yılları arasında Dış İlişkiler Eğitim ve Araştırma Dairesi Başkanı olarak çalıştı. Daha sonra FAO-Türkiye Ormancılık Ortaklık Anlaşması (FTFP)'de program koordinatörü olarak görev aldı. 2019 yılında Adalet Bakanlığı tarafından yapılan sınavda "Uzlaştırmacı" unvanı aldı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

MEHMET IRIZ

Öğrenci İlişkileri


1985 İstanbul doğumlu. Liseyi Kartal Endüstri Meslek Lisesi, mobilya ve dekorasyon bölümünde okudu. Karadeniz Teknik Üniversitesi, Mobilya ve Dekorasyon bölümünde ön lisans eğitimini gerçekleştirdi (2004). Lisansını, İ.Ü. Orman Fakültesi'nde Orman Endüstri Mühendisliği (2008) ve İ.Ü. Sosyoloji bölümünde(2018) tamamladı. 10 yıl insanı yardım teşkilatlarında gönüllü yönetimi ve halkla ilişkiler de görevler aldı. 10 yıldır İş güvenliği uzmanı olarak çeşitli kurumda hizmet vermektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

MAHMUT SANCAR

Organizasyon


1992 Yılında Erzurum’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul Fatih’te tamamlayıp 2010 yılında Gaziosmanpaşa Şefkat Fen Lisesi’nden burslu olarak mezun oldu. Aynı sene İstanbul Orman Fakültesi Orman Mühendisliği’ne girdi. Fakülte sürecinde İnsan ve Medeniyet Hareketi, İHH ve ORFAMDER de gönüllü olarak görevler icra etti. 2016’da İstmantar, 2018’de DSS Ses ve Görüntü Sistemleri’nin kurucu ortağı oldu. Halen bu iki firma ile ticaret hayatına devam etmektedir. Evli ve İyi derecede İngilizce bilmektedir.

İbrahim ZORLU


ÖZKAN KIRIMLI


image_pdfimage_print
  Üye Ol